Hakkımızda

“Geleceği Şekillendirmek Senin Elinde…”

Data Güvenlik olarak bizler 2000 yılından bu yana sizler binlerce kişiye hizmet vermenin mutluluğu ile daha fazla çalışarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Alarm sistemleri, Kamera sistemleri, Yangın alarm sistemleri vb. gibi elektronik güvenlik sistemlerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Alarm sistemlerindeki ciddiyetimizden dolayı kesinlikle çin malı alarm sistemleri kullanmamaktayız ve tavsiye etmemekteyiz. Alarm sistemlerinde dünya markası olmuş kendini kanıtlamış olan Paradox Alarm, Dsc Alarm, Crow Alarm, Jablotron Alarm, Bosch Alarm vb. alarm sistemleri ve yerli üretimimiz olan Desi Alarm sistemleri ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Alarm sistemlerinde ucuz olanını değil de sağlam sorunsuz olanını seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Çünkü ucuz diye kurdurduğunuz alarm sistemlerini size sıkıntı çıkardıktan sonra tekrar daha iyi bir sistem kurdurmak isteyeceksiniz.

Kamera sistemlerinde ise iş biraz daha değişik çünkü binlerce çeşit kalitede kamera vardır. Kameraların %90’ı çin malıdır ancak artık çinden gelen her ürün kalitesiz değildir. Üretimlerde artık kaliteli malzemeler de üretilmektedir buda fiyat konusunda çok fark ettirmektedir. 50 lirada kamera var 5000 lira da kamera vardır. Bizler ise ucuz ürünleri kullanmıyoruz sizlere ve bizlere sorun yaşatmayacak kaliteli ürünleri kullanıyoruz. Çünkü ucuz ürün olunca 6 ay veya 1 senede kamera sistemlerinde arızlar meydana gelmektedir. Buda bize ve size zaman kaybı demektir. Biz böyle sorunlu ürünler kullanımı desteklemiyoruz ve kullanmıyoruz.

Bir ürün alırken alarm olsun kamera olsun araştırma yapmadan ürünleri almayın ve kurdurmayın. Fiyat teklifi alırken ürün Marka ve Modelini sormayı unutmayın. Ayrıca bu profesyonel ürünleri kuracak firmanın da bilgi ve tecrübelerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Her alarmcı veya kameracı her alarmı ve kamerayı doğru şekilde kuramamaktadır. Yani her zaman ürünler değil firmalarda kalitesiz olabilir. Bizler yaklaşık 20 senelik tecrübemizle sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz.

Alarm Markalarımızdan Bazıları

Okumayı Durdurup Alışverişe Başlamak İçin Çok Neden Var!